Gaziemir'e Ulaşım

Merhaba arkadaşlar Egenin incisi olan İzmirin en Güzide ilçelerinden olan Gaziemire Tü ; rkiye genelinde Askerlik hizmeti için gelen bi çok arkadaşımız olduğunu bilmekteyiz.Tabi izmiri bilmeyen birisi için ulaşım büyük sorun olmaktadır. Gelirseniz gelin Gazemire en kısa şekilde nasıl ulaşırsınız onu anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle; Bunun hakkında sizlere elimden Geldiği kadariyla sizlere Türkiyenin neresinden Türkiyenin her yerinden Tren olmadığı için Tren ile olan Ulaşımı anlatmayacağım.


Gaziemire 3 şekilde gelebilrisiniz

1. Yol: Herkezin çok yoğun olarak kullandığı Şehirler Arası Otobüs ile olan ulaşım şekli; Türkiyenin neresinden gelecek olursanız olun otobüsten ineceğiniz yer İzmir Otogar (izotaş) ineceksiniz.Otobüsten indikten sonra Dolmuşların nereden kaltığını öğrenin ( alt katta) dolmuş duraklarına vardığınız zaman Gaziemir-Y. GARAJ (Yeni Garaj) Dolmuşların yerini öğrenin ve o dolmuşa binin zaten Şoföre sorduğunuz zaman o sizi mutlaka indirecekti. Gaziemir - Tansaş 'ın orada sizi bırakacak. Bundan sonra yaya olarakta gidebilirsiniz yada oradan bi ticari taksiye binsenizde sizi götürecektir. Yaya olarak Hava Astsubay okuluna 20-25 dakika Ulaştırma okulunada 15-20 dakika yürürsünüz.Ancak taksi ile giderseniz bu)


2. Yol: Hava yolu ile ulaşımda İzmir Adnan Menderes hava limanında indikten sonra çe-tur / Havaş gibi izmir Şehir İçi Servisleri vardır bu servislere bindiğiniz zaman Gaziemir-Tansaş'da ineceğiniz yada Gideceğiniz yer olan ulaştıma Okulu Hava Astsubay okulu hangisiyse orada ineceğinizi söylediğiniz zaman şöför sizi indirecektir.Daha sonra yine Yaya olarak Hava Astsubay okuluna 20-25 dakika Ulaştırma okulunada 15-20 dakika yürürsünüz.Ancak taksi ile giderseniz bu) 5 dakikaya dü Şer taksi metrede fazla yazmaz: süre


3.Yol: ŞAHSİ Arabanız ile Geleceğiniz zaman ise Manisa'da Tarafından Gelecekler Aydın-Çeşme-Torbalı-Havalimanı yolunu takip edecekler.Bu Levhaları dikkatle takip ediniz GAZİEMİR levhasını gördüğünüz yerden yola devam edin. Otoyoldan çıktığınız zaman öncelikle EGE SERBEST BÖLGESİNİ göreceksiniz orayıda geçin yaklaşık Gaziemir Tansaş ileride 1 Km kadar-göreceksiniz zaten orası bi kaşak o kavşağa geldiğiniz zaman LEVHALAR sizleri uyaracaktır.levhaları takip ettiğiniz zaman istediğiniz yere ulaşacaksınız .

Gaziemir ileride Aydın-Muğla-Denizli güzergahından Gelecekler aynı şekilde İZMİR levhalarını takip edecekler yine GAZİEMİR levhasını gördüğü yerden yola devam edecek otoyoldan çıktığınız zaman öncelikle EGE SERBEST Bo ; LGESİNİ göreceksiniz orayıda geçin yaklaşık 1 Km kadar-Tansaş göreceksiniz zaten orası bi kaşak o kavşağa geldiğiniz zaman sizleri LEVHALAR uyaracaktır.levhaları takip ettiğiniz zaman istediğiniz yere ulaşacaksınız

< />

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !